Piknik rodzinny w Kalisiu

Utworzono: niedziela, 17 czerwiec 2012

16 czerwca odbył się już po raz drugi piknik rodzinny w Kalisiu zorganizowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kalisiu. Jej głównym celem była integracja rodzin z naszej wsi.

Pogoda dopisała, nastroje były świetne. Przewodnicząca Barbara Bąchor przywitała serdecznie znakomitych gości poseł Lidię Gądek, Burmistrza Jana Łaksę, Przewodniczącego Rady Miejskiej Włodzimierza Żurka, radnego Powiatu członka zarządu Roberta Kozłowskiego, radnych Rady Miejskiej Stanisława Kołodzieja, Kazimierza Pacia, Gminą przewodniczącą Kół Gospodyń Wiejskich Lidię Musiał, przedstawicielki zaprzyjaźnionych Kół Gospodyń Wiejskich z Załęża, Gołaczew, Lgoty Wolbromskiej, sołtysa naszej wsi Piotra Żuchowicza, Radę Sołecką, wszystkich miejscowych przedsiębiorców z naszej wsi, a także mieszkańców wsi Kaliś i wszystkie dzieci.

Panie zaprosiły zebranych gości na krótki występ artystyczny na którym zaśpiewały kilka piosenek. Po występie zaprosiły do wspólnego biesiadowania. Dzięki głównemu sponsorowi Skok Jaworzno nasze dzieci mogły korzystać z dmuchanej zjeżdżalni i zamku. Atrakcją było też
malowanie twarzy, a chętnych dzieci do malowania nie brakowało O oprawę muzyczną zadbał DJ Grzechu. Atrakcją było wspólne pieczenie kiełbasek na ognisk, kramik z zabawkami i wata cukrową, loteria fantowa dla dzieci. Festyn rodzinny stał się dla wszystkich źródłem wielkiej radości i zabawy. Przyczynił się do zacieśniania więzi rodzinnych, sąsiedzkich i umożliwił wykorzystanie wolnego czasu mieszkańców w sposób aktywny. Wprawdzie organizatorami były panie z Koła Gospodyń Wiejskich ale w przygotowanie byli zaangażowani mieszkańcy naszej wsi wraz z rodzinami za co serdecznie im dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim sponsorom bez których piknik rodzinny by się nie odbył: Skok Jaworzno, Bank Spółdzielczy Wolbrom, Firma "TACHO" s.c., Z.P.H.U. "ROMIS" Gołaczewy, Hurtownia "ANNA". Dziękujemy naszym miejscowym przedsiębiorcom z naszej wsi: Bożena i Jarosław Pacia, Jolanta i Marek Purzyccy, Beata i Sylwester Szatan, Martyna i Paweł Bąchor. Mamy nadzieję że w przyszłym roku znów się spotkamy w tak licznym gronie na kolejnym pikniku.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Najnowsze zdjęcia